+48 17 2297 031

O firmie

Firma Agrocentrum powstała w Błażowej w marcu 1997 roku. Działalność gospodarcza z tradycjami i rodzinnym charakterze, indywidualnym podejściem właściciela do każdego klienta.

Wiodącym profilem działalności zawsze było szerokie wsparcie produkcji rolniczej i ogrodniczej na terenie gminy Błażowa i dawnego województwa rzeszowskiego.
Sprzedaż roślin, krzewów, drzewek, kwiatów, nasion uzupełniona była o wszystkie artykuły niezbędne do ich produkcji jak: nawozy, środki ochrony, folie i tkaniny ogrodnicze, drobne narzędzia, systemy nawadniające, doniczki, ziemie ogrodnicze.

Od 2004 roku firma nieprzerwanie figuruje w Wojewódzkim rejestrze Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa co pozwala na obrót i konfekcjonowanie profesjonalnych środków ochrony roślin i kwalifikowanego materiału siewnego.

W miarę upływu lat, w związku z ograniczaniem rolnictwa na terenie podkarpacia, skupialiśmy się na wsparciu producentów ogrodniczych, również zapewniając im skup owoców miękkich.

Klienci oczekiwali częstszego doradztwa w tworzeniu przydomowych ogrodów ozdobnych oraz tych owocowo-warzywnych. Sukcesywnie powiększaliśmy ofertę detaliczną o materiał szkółkarski, artykuły ogrodnicze wiodących producentów współpracując z najlepszymi szkółkami w Polsce.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów od kilku lat świadczymy również usługi projektowania i wykonywania ogrodów dla Gmin, Instytucji, Generalnych Wykonawców Inwestycji i klientów indywidualnych.
Dziś możemy pochwalić się nowoczesnym sklepem ogrodniczym z ekspozycją i wygodnym zapleczem magazynowym udostępnionym dla klientów. Atutem jest również wygodny parking przy drodze głównej. Posiadamy wykwalifikowany personel i pracowników pozwalający zrealizować każde nawet nietypowe zamówienie towaru, zlecenie związane z zagospodarowaniem terenów zielonych.

Zapraszamy
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2021-2024 | www.agroblazowa.pl
Realizacja openseo.pl
Polityka prywatności
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram